ZOOBEBİ

ZooBEBİ İsimli Konsept Tasarım Bez Bebeklerimiz ile Süper bir Aktivite, Defalarca Boya Defalarca Yıka. Her Seferinde Yeni bir Sayfa.

ZOOBEBİ

9'in 1-9

ZOOTURAK Dünyasından Merhaba;

Bu yazıyı okuduğuna göre anlaşılan mutlu edilmek istenen küçük bir dostumuzun büyük bir kahramanı var! Burası da tam kahramanlara göre bir yer Don Kişot! Sancho Panza emrine amade! En iyi yaptığımız işi yapalım ve bir masal dünyasında serüvene çıkalım. Şimdi onları mutlu etmek için masum dünyalarına masal dünyalarından, figüranlar çıkaralım ve dünyayı daha iyi bir yere dönüştürmek için yel değirmenleri ile savaşalım. Sen de hazırsan Zooturak hikayesine başlayalım. Yardımcın Sancho, onları mutlu etmek için sabırsızlanıyor!J

Evet büyük kahraman! Biz de onların “sürprizim var”  kelimesini duyduğundaki heyecanlarına, mutluluklarına, sevildiğini hissettiklerindeki masum hallerine bayılıyoruz. Hayal dünyalarındaki yolculuklarında onlara eşlik edecek, isimler verip dostluklar kuracak Zooturak hayvan karakterleri ile küçük kahramanlarımızın büyük dünyasına renk katmak için buradayız.