ZOOTURAK #Kedievi

Zooturak Kedievi konseptimiz, minik dostlarımızın evinizdeki konforuna konfor katıyor. 40x27 santimetrelik elips şeklinde olan geniş iç hacmi, dostlarımızın kendilerini güvende hissedeceği, yalnız kalmak istediklerinde gizlenebileceği, gün ışığına hassas olan gözlerini dinlendirmek ve gevşeyip uyumak için kullanacakları bir kedi evidir. Günün büyük bir bölümünü uykuda geçiren dostlarımız için edineceğiniz Zooturak Kedievleri, kaliteli bir uyku ile huzur bulmaları için onlara yapabileceğiniz büyük bir iyiliktir. 12 ila 16 saat uyku süresi gözlemlenen kedi dostlarımız için sahip olacağınız bir kedievi, yalnız bir alanda uyuma alışkanlığı edinmeleri ile tüy dökme dönemlerinde tüylerinin farklı alanlara yayılmasını önleyeceğinden, bakımını kolaylaştıran isabetli bir seçim olacaktır. Yine dostlarımızın konforu için zemin kısmına koyduğumuz elyaf dolgulu kedievi minderini çamaşır makinesinde kısa programda yıkayabilirsiniz, temizliği sizi yormayacaktır. Kedi dostlarımıza, onların mutlu olduklarını bildiğiniz bir ortamı sağlamanın verdiği huzurla, bacaklarınızı üzerine uzatıp dinleneceğiniz ve dekor olarak da mükemmel bir seçim olan Zooturak Kedievi konseptimiz evinize şıklık katacak!


 

KUMAŞ

Kedievi konseptimize özel, tırmalamalara önlem olması için sert bir yapıya sahip nubuk kumaş türünü tercih ediyoruz. “Zooturak” ürünlerimizde İstikbal ve Bellona gibi firmaların ürünlerinde kullandığı kumaşların üretildiği Vellteks Tekstil’in kumaşlarını kullanıyoruz, Çevreye duyarlı, insan sağlığına zararlı madde içermeyen ürün sertifkası "Standart 100 by Oeko-Tex"  sertifikasına sahip olan kumaşlarımız, ayrıca, “Flame Reterdant” güç tutuşurluk özelliği ile yangın gibi istenmeyen durumlara karşı önlemleri içeren testlerden geçen kumaşların alabildiği güvenlik sertifikasına da sahiptir.


AYAKLAR ve SAĞLAMLIK

Zooturaklarda tamamıyla doğal gürgen ağaçlar tercih ediyoruz. Ustalarımızın teker teker torna tezgahlarında yonttuğu gürgen ayakları, mükemmel su itme özelliği olan şeffaf su bazlı mat vernikler ile kendi doğal görünümünü bozmayacak şekilde vernikliyoruz. Küçük dostlarımız Zooturakları ile oynarken ses çıkarmaması ve evinizin zemininde oluşabilecek çizikleri önlemek amacıyla ayakların altında koruyucu keçe kullanıyoruz. Zooturak gözleri, içten vidalı olan emniyetli gözlerdir. Küçük dostlarımız oynarken sökülmemesi için Zooturaklarda güvenlikli emniyetli gözler kullanıyoruz. Zooturak iç iskelet yapısı, yonga levha ve ağaç çıtalardan oluşmaktadır, 200 kilogram yük taşıyabilecek kadar sağlamdır, uzun yıllar kullanıma uygun bir yapıya sahiptir.