ZOOTURAK #Organizer

Küçük dostlarımızın en özel oyuncakları ve kitapları için tasarladığımız en sevimli depolama alanı Zooturak Organizer konseptimiz, oyun sonrası düzenleme aktivitelerini daha eğlenceli bir hale getirecek. Yirmi metreküplük geniş iç hacmi, odada kapladığı alanın bir kısmını odanıza geri kazandıracaktır. Hayal dünyalarındaki yolculuklarında onlara eşlik edecek, isimler verip dostluklar kuracakları “organizer” konseptli Zooturak ürünlerimiz ile yepyeni oyunlar onları bekliyor. Küçük dostlarımızdan arta kalan zamanlarda dinlenirken sizlere keyifle eşlik edecek, ayaklarınızı uzatabileceğiniz güzel bir tamamlayıcıdır, tabi arta kalan zamanlarda… 🙂

KUMAŞ

Zooturak ürünlerimizde İstikbal ve Bellona gibi markaların ürünlerinde kullandığı kumaşların üretildiği Vellteks Tekstil’in kumaşlarını kullanıyoruz, Çevreye duyarlı, insan sağlığına zararlı madde içermeyen ürün sertifikası "Standart 100 by Oeko-Tex" sertifikasına sahip olan “Velboa” kumaşlarımız, çözgü örme tekniği ile üretilmiş, kısa peluş bir kumaş türüdür. Süper yumuşak bir yapısı olan ve iyi bir dokunuş hissi olan velboa kumaşlar, oyuncak üretiminde ve son zamanlarda giyim, çanta, ev tekstilinde bile yaygın olarak kullanılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz ürünlerimizin kumaşlarını özenle hazırlıyoruz.

AYAKLAR ve SAĞLAMLIK

Zooturaklarda tamamıyla doğal gürgen ağaçlar tercih ediyoruz. Ustalarımızın teker teker torna tezgahlarında yonttuğu gürgen ayakları, mükemmel su itme özelliği olan şeffaf su bazlı mat vernikler ile kendi doğal görünümünü bozmayacak şekilde vernikliyoruz. Küçük dostlarımız Zooturakları ile oynarken ses çıkarmaması ve evinizin zemininde oluşabilecek çizikleri önlemek amacıyla ayakların altında koruyucu keçe kullanıyoruz. Zooturak gözleri, içten vidalı olan emniyetli gözlerdir. Küçük dostlarımız oynarken sökülmemesi için Zooturaklarda güvenlikli emniyetli gözler kullanıyoruz. Zooturak iç iskelet yapısı, yonga levha ve ağaç çıtalardan oluşmaktadır, 200 kilogram yük taşıyabilecek kadar sağlamdır, uzun yıllar kullanıma uygun bir yapıya sahiptir.