ZOOTURAK #Sarılbana

Boncuk elyaf dolgunun verdiği yumuşacık sarılma hissiyatından dolayı küçük dostlarımız Sarılbana Zooturaklara bayılıyor. Aslında bütün modellerimizi, sizleri de düşünerek, organizer depolama bölmeli olarak planlanmıştık; fakat zürafa, dinozor, deve gibi tasarımlı Zooturakların boyun kısmı dik bir konumda olması gerektiği için bu mümkün olmadı. Zooturak dostlarına sarılmalarından da vazgeçemeyince Sarılbana konsepti ortaya çıkmış oldu. 🙂 Hayal dünyalarındaki yolculuklarında onlara eşlik edebileceğiniz, isimler verip dostluklar kurabileceğiniz “Sarılbana” konseptli Zooturak ürünlerimiz ile yepyeni oyunlar onları bekliyor. Küçük dostlarımızdan arta kalan zamanlarda dinlenirken sizlere keyifle eşlik edecek, ayaklarınızı uzatabileceğiniz güzel bir tamamlayıcıdır, tabi arta kalan zamanlarda… 🙂

KUMAŞ

Zooturak ürünlerimizde İstikbal ve Bellona gibi firmaların ürünlerinde kullandığı kumaşların üretildiği, Vellteks Tekstil’in kumaşlarını kullanıyoruz, Çevreye duyarlı, insan sağlığına zararlı madde içermeyen ürün sertifkası "Standart 100 by Oeko-Tex" sertifikasınına sahip olan kumaşlarımız, ayrıca, “Flame Reterdant” güç tutuşurluk özelliği ile yangın gibi istenmeyen durumlara karşı önlemleri içeren testlerden geçen kumaşların alabildiği güvenlik sertifikasınada sahiptir. Zooturak kumaşlarının silinebilir bir yapıya sahip olması kolay temizlik imkanı sağlar.

AYAKLAR ve SAĞLAMLIK

Zooturaklarda tamamıyla doğal gürgen ağaçlar tercih ediyoruz. Ustalarımızın teker teker torna tezgahlarında yonttuğu gürgen ayakları, mükemmel su itme özelliği olan şeffaf su bazlı mat vernikler ile kendi doğal görünümünü bozmayacak şekilde vernikliyoruz. Küçük dostlarımız Zooturakları ile oynarken ses çıkarmaması ve evinizin zemininde oluşabilecek çizikleri önlemek amacıyla ayakların altında koruyucu keçe kullanıyoruz. Zooturak gözleri, içten vidalı olan emniyetli gözlerdir. Küçük dostlarımız oynarken sökülmemesi için Zooturaklarda güvenlikli emniyetli gözler kullanıyoruz. Zooturak iç iskelet yapısı, yonga levha ve ağaç çıtalardan oluşmaktadır, 200 kilogram yük taşıyabilecek kadar sağlamdır, uzun yıllar kullanıma uygun bir yapıya sahiptir.

Bu ürünü satın alan müşteriler bunları da satın aldı