ZOOBEBİ MİNİK HAYVAN FİGÜRLERİ

Zooturak ailesi olarak biliyoruz ki, minik dostlarımız biz yetişkinler gibi ‘hadi gel konuşalım’ demek yerine ‘hadi gel oynayalım’ diyerek iletişime geçer. İşte bu yüzden bizler, siz ebeveynler ve minik dostlarımız arasındaki bağı daha da geliştirmek için, birlikte oynayabileceğiniz Zoobebi hayvan figürlü ürünleri tasarladık. Minik dostlarımız, yıkanabilir Carioca keçeli kalemler ile Zoobebi hayvan figürleri üzerine ağız ve göz yapabilir ya da istedikleri şekilde özgürce boyayıp, farklı şekiller çizerek eğlenceli bir aktivite yapabilirler. Bu oyuncakların en önemli özelliği, çamaşır makinesinde yıkanabiliyor olması ve yıkama sonrası boyanmadan önceki ilk haline dönerek tekrar tekrar kullanılabilmesidir. “Zoobebi” isimli konsept tasarım bez bebeklerimiz ile süper bir aktiviteye hazır olun. Defalarca boya, defalarca yıka. Her seferinde yeni bir sayfa!

KUMAŞ ve İÇ DOLGU

Zoobebi, minik hayvan figürlü ürünlerimizi üretirken özellikle makinede yıkanabilen,  leke tutma konusunda nitelikli bir yapıya sahip olan, çevreye duyarlı, insan sağlığına zararlı madde içermeyen ürün sertifikası "Standart 100 by Oeko-Tex" sertifikasına sahip orijinal Panama keteninden faydalandık. Pamuk oranı çok yüksek olan bu kumaşlar, ayrıca, nefes alabilen bir yapıya sahiptir. İç dolgu malzemesinde ise elyaf tercih ettik.

CARİOCALAR, YIKANABİLİR KEÇELİ KALEMLER

Carioca kalemlerde su bazlı yıkanabilir mürekkep kullanılmıştır. Tenden ve kıyafetlerden kolayca temizlenebilir. Gıda boyasıyla renklendirilmiş olduğu için çocukların sağlığına zarar vermez. Uç kilit sistemi sayesinde kalemlerin ucu kolay bozulmaz. Zoobebi ürünlerinde kullanılan kumaşlarda, yıkanabilirlik ve lekelere karşı dayanıklılık özellikleri birleştirilmiştir.